Гурток “НТ Право міжнародних організацій”

admin

Гурток створено як майданчик для обговорення сучасних проблем і перспектив, шляхів розвитку міжнародних організацій в умовах сучасних викликів. Засідання проводяться на платформі MS Teams з залученням провідних фахівців з міжнародного права.

Перша зустіч – 22.02.2021 о 15.00 з кандидатом юридичних наук, радником Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Головою Комітету з міграційного права Асоціації правників України Ніжинським Сергієм Сергійовичем на тему: “Міграційна політика України: проблемні питання”.

Друга зустріч – 01.04.2021 о 16.30 з доктором юридичних наук, керівником експертної групи з діалогу високого рівня Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України Макарухою Зоряною Мар’янівною на тему: “Актуальні питання європейської інтеграції України. Пріоритети порядку денного відносин Україна – ЄС”.

Третя зустріч – 24.05.2021 о 14.00 з Народною депутаткою України Марією Мезенцевою на тему: “Місія України в ПАРЄ“.

Наступна зустріч – 4.10. 2021 р. о 15.00 з Даркою Оліфер, прессекретарем Президента України (1994-2005 р.р.) Леоніда Кучми на тему: “Професія: дипломат. Внесок міжнародників у зміцнення української державності“.

1 листопада 2021 р. о 16.00 чергова зустріч в рамках гуртка з Віктором Довганем, кандидатом юридичних наук, радником проекту ЄС, заступником Міністра інфраструктури (2016-2019) на тему: “Торгові спори України з РФ та ЄС”.

29 листопада 2021 р. о 16.00 зустріч з Юлєю Миколаєць  – адвокаткою, партнеркою в Юридичній фірмі «Статус». Юлія Миколаєць – адвокат року 2021 у галузі «Медичне та фармацевтичне право» за версією Асоціації адвокатів України, спікер численних українських конференцій в галузі медичного права, учасник програми Ради Європи HELP з захисту прав людини у сфері біомедицини, юридичний радник ряду медичних товариств. Запропонована тема: «Широкі» знання чи вузька спеціалізація. Що шукає зараз клієнт на ринку юридичних послуг і як стати для нього найкращим?

Зустріч 06 квітня 2022 р. з Юрієм Дідевичем, регіональним координатором “Програми  Міграція та Діаспора” (Regionalmanager Westbalkan, Georgien, Ukraine – Programm Migration & Diaspora – Commissioned by the German Government and Implemented by the GIZ).

Зустріч відбудеться 11.05 о 16.30 з Дейнеко Дмитром, здобувачем ступеня доктор філософії за спеціальністю “міжнародне право”, выпускником Інститут міжнародний відносин КНУ імені Тараса Шевченка, який на сьогодні працює як консульська посадова особа Посольства України в Королівстві Таїланд.

Зустріч, яка відбудеться 02.06 о 16.00 з Євгенією Лук’янченко, яка проведе мотиваційну  розмову на тему: “Кар’єрний розвиток юриста- міжнародника за сучасних умов”. Євгенія Лук’янченко є аспіранткою кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин, Visiting researcher в Університеті Копенгагена (березень – листопад 2022), радницєю з питань гендерної політики Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Далі буде …..